Úvodní slovo

03. 05. 2021, 07:48

Od založení naší společnosti Fibart roku 2013 jsme jako jednu ze základních priorit považovali zaměřit se na spolupráci se zaměstnanci, kteří jsou
komunikativní, mají teoretické znalosti a praktické zkušenosti se sortimentem, který nabízíme naši zákazníkům. Tím dokážeme vytvořit službu pro naše klienty, která nám přinese nejen jejich spokojenost, ale i soudržnost s naší společností.

Po osmi letech našeho působení můžeme říci, že se nám to podařilo a máme personál, který přináší přidanou hodnotu našim zákazníkům, kterého si vážíme, a který u nás dlouhodobě působí.

Přímý a osobní kontakt se zákazníkem byl jeden z důvodů proč jsme doposud nepůsobili v online světe. Dnes už je tomu jinak a jsem rád, že Vám můžeme představit náš nový eshop.

I v rámci e-commerce si chceme udržet „osobní přístup“ se zákazníky a proto budeme vytvářet tento blog s rady ohledně používání a výběru našich produktů. Budeme čerpat nejen z našich zkušeností, ale i ze zkušeností našich zákazníků, kteří nás navštěvují v našich kamenných prodejnách.

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).